Farbowanie rzęs i brwi z regulacją

Oprawa oczu w dużej mierze decyduje o naszej urodzie. Odpowiednio przyciemnione rzęsy, pokoloryzowane i wyregulowane brwi, pięknie podkreślają rysy twarzy.

Wywiad i demakijaż

Przed rozpączęciem zabiegu przeprowadza się krótki wywiad z klientką, aby poznać jej oczekiwania i wykluczyć ewentualne przeciwwskazania do zabiegu. Na początku brwi i rzęsy zostają oczyszczone, odtłuszczone, a łuk brwiowy zdezynfekowany delikatnym preparatem do tego przeznaczonym.

Koloryzacja i regulacja

Spośród bogatej gamy kolorystycznej wybieramy odpowieni odcień dla klientki. Nakładamy hennę na brwi, od razu dobierając odpowiedni jej kształt. Podczas regulacji delikatnym woskiem i pęsetą usuwane są zbędne włoski z łuku brwiowego, co otwiera i rozświetla oko klientki. Henna nałożona na rzęsy działa jak maskara – przyciemnia je, podkreśla, a dodatkowo utrzymuje się około 2 tygodnie. To idealne rozwiązanie dla Pań, które mają alergię na tusze do rzęs albo nie lubią się malować.

Przeciwwskazania

Jak przy każdym zabiegu tak i przy farbowaniu brwi i rzęs istnieje szereg przeciwwskazań do wykonania koloryzacji. Są to m.in.:

M

stany zapalne i alergiczne skóry

M

naruszona ciągłość skóry w okolicy zabiegowej

M

choroby infekcyjne

M

zły stan rzęs

M

uczulenie na hennę

Czas trwania zabiegu i jego efekty

Zabieg trwa około 30 minut. Efekty widoczne są natychmiastowo i utrzymują się do 3 tygodni. Po tym czasie koloryzację można powtorzyć.