Lifting, botoks i laminacja rzęs

Jest to jeden z najnowszych trendów w dziedzinie stylizacji rzęs. Zabieg ma na celu uniesienie, podkręcenie, koloryzację i odżywienie naturalnych rzęs. Lifting przeprowadzam na produktach marki Ellebanna, światowego lidera w swojej dziedzinie. Zabieg przeznaczony jest przede wszystkim dla Pań, które marzą o pięknych, zdrowych rzęsach, a nie są przekonane do metod przedłużania rzęs. Idealny dla miłośniczek naturalnego wyglądu.

Jeden zabieg w 4 etapach

Lifting, koloryzacja, botoks i laminacja – jeden zabieg w 4 słowach.

Lifting

Ma za zadanie podkręcenie i uniesienie rzęs naturalnych. W tym celu po uprzednim oczyszczeniu rzęs i zabezpieczeniu rzęs na dolnej powiece płatkiem żelowym, przykleja się na górną powiekę silikonowy wałek. Jego rozmiar i profil dobierane są indywidualnie do długości rzęs naturalnych, kształtu oka, preferencji klientki. Następnie nakłada się odpowiednie preparaty podkręcające i unoszące włos.

Laminacja

Ostatni etap polegający na nałożeniu olejku keratynowego, będącego połączeniem protein zboża, soi oraz hydrolizowanej keratyny. Celem laminacji jest zagwarantowanie odpowiedniego nawilżenia, ochrona rzęs oraz odbudowa utraconych protein.

Botoks

To kolejny etap zabiegu, podczas którego ogromna dawka składników aktywnych zawartych w preparacie w postaci gęstej odżywki, działa regenerująco, wzmacniająco i pogrubiająco na rzęsy.

Koloryzacja

W trakcie zabiegu rzęsy zostają poddane farbowaniu, dzięki czemu są wyraźnie podkreślone.

Przeciwwskazania

M

Choroby alergiczne oczu

M

Infekcje oczu

M

Chemioterapia

M

Skaleczenia, otarcia, oparzenia i obrzęki w okolicy oka

M

Operacje w okolicy oczu w ostatnim czasie

M

Nadwrażliwe oczy

M

Trichotillomania

Zalecenia pozabiegowe

Przez 24h powinno się zastosować do poniższysz zaleceń, by nie zniszczyć efektu zabiegu i tym samym cieszyć się pięknymi, zdrowymi rzęsami przez długi czas.
Unikaj więc:

M

moczenia rzęs wodą

M

kosmetyków do demakijażu

M

tłustych kremów na okolicę oka

M

sauny, basenu

M

pocierania rzęs

Po 6 tygodniach możesz powtórzyć zabieg. Z każdą kolejną wizytą w gabinecie na własne oczy zobaczysz różnicę w ilości, grubości i jakości swoich naturalnych rzęs.